Home

Etapă şerveţel Jane Austen clasament liga 1 2006 Terminal Pionier liniștit

Campionate fotbal

Liga 1 _ sezon 2006-07 - Ultima Faza

Liga 2: Braila - UTA Arad 2-1/ Aradenii se mentin pe locul trei in clasament  - HotNews.ro
Liga 2: Braila - UTA Arad 2-1/ Aradenii se mentin pe locul trei in clasament - HotNews.ro

Dinamo București, victorie importantă în Liga 2 / Cum arată clasamentul  după opt etape - HotNews.ro
Dinamo București, victorie importantă în Liga 2 / Cum arată clasamentul după opt etape - HotNews.ro

Situație hilară în Liga 1! Cine e pe locul 7, primul din play-out

Minim istoric de spectatori în Liga 1 | FCSTEAUA.RO

Dinamo dezastru

2006-2007 Anul în care România a fost pe locul 7 în Europa în clasamentul  coeficienţilor UEFA. Cum am ajuns aici?
2006-2007 Anul în care România a fost pe locul 7 în Europa în clasamentul coeficienţilor UEFA. Cum am ajuns aici?

Lene Îndepărta etern clasament play of - rektefiye.net

DEZASTRU pentru FCSB » Roș-albaștrii ocupă cel mai slab loc în clasamentul  Ligii 1 din ultimii 15 ani!
DEZASTRU pentru FCSB » Roș-albaștrii ocupă cel mai slab loc în clasamentul Ligii 1 din ultimii 15 ani!

Liga 2: U Cluj a urcat pe locul 2 (2-0 vs FC Hermmanstadt) / Clasamentul  înaintea ultimei etape a sezonului regulat - HotNews.ro
Liga 2: U Cluj a urcat pe locul 2 (2-0 vs FC Hermmanstadt) / Clasamentul înaintea ultimei etape a sezonului regulat - HotNews.ro

Vom avea 16 echipe din sezonul viitor de Liga 1 » Dinamo e salvată de la  retrogradare - 7est.ro - Stiri Iasi, stiri locale, nationale si  internationale Sport
Vom avea 16 echipe din sezonul viitor de Liga 1 » Dinamo e salvată de la retrogradare - 7est.ro - Stiri Iasi, stiri locale, nationale si internationale Sport

Video Exclusiv | Florin Bratu, impresionat de discursul lui Toni Petrea,  înaintea derby-ului Dinamo - FCSB
Video Exclusiv | Florin Bratu, impresionat de discursul lui Toni Petrea, înaintea derby-ului Dinamo - FCSB

S-a tras cortina în Liga 1. CFR a pierdut la Constanța dar Săgeata a  retrogradat!Timișoara, FC Vaslui și Corona Brașov o urmează în liga secundă  | www.actualdecluj.ro
S-a tras cortina în Liga 1. CFR a pierdut la Constanța dar Săgeata a retrogradat!Timișoara, FC Vaslui și Corona Brașov o urmează în liga secundă | www.actualdecluj.ro

SuperLiga României - Wikipedia

Dinamo-FCSB derby pentru titlu prima dată în ultimii 10 ani. Cele două  echipe se găseau în situații asemănătoare cu cele de dinaintea meciului  decisiv de acum
Dinamo-FCSB derby pentru titlu prima dată în ultimii 10 ani. Cele două echipe se găseau în situații asemănătoare cu cele de dinaintea meciului decisiv de acum

Gheorghe Hagi și restul lumii! 'Regele' a fost cel mai bun jucător de la  Campionatul Mondial din 1994! Cum arată clasamentul | Sport.ro
Gheorghe Hagi și restul lumii! 'Regele' a fost cel mai bun jucător de la Campionatul Mondial din 1994! Cum arată clasamentul | Sport.ro

FCSB, la tranta cu istoria. Nu a patit asta nici in sezonul in care a ajuns  pe ultimul loc in Liga 1!
FCSB, la tranta cu istoria. Nu a patit asta nici in sezonul in care a ajuns pe ultimul loc in Liga 1!

Schimbare istorică în topul coeficienților UEFA! Ultima dată s-a întâmplat  asta când Steaua și Rapid jucau sfertul Cupei UEFA
Schimbare istorică în topul coeficienților UEFA! Ultima dată s-a întâmplat asta când Steaua și Rapid jucau sfertul Cupei UEFA