Home

Karu minge Botanică halep la dublu azi supraexcita Asociere primul

Ce scrie presa străină despre victoria de azi a Simonei Halep

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Australian Open 2022 | Simona Halep și Gabi Ruse, învinse la dublu de  cuplul Cristian/Petkovic, în primul tur - Eurosport
Australian Open 2022 | Simona Halep și Gabi Ruse, învinse la dublu de cuplul Cristian/Petkovic, în primul tur - Eurosport

Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport  | România Actualitați
Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport | România Actualitați

Simona Halep a fost lovita cu o minge in cap de actuala adversara din  finala de azi, de la Roland Garros! Incidentul s-a intamplat in timpul unei  partide de dublu - WOWBiz
Simona Halep a fost lovita cu o minge in cap de actuala adversara din finala de azi, de la Roland Garros! Incidentul s-a intamplat in timpul unei partide de dublu - WOWBiz

WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison  Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis,  tenis
WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep, victorie dramatică la dublu, la Indian Wells. Programul  româncelor la simplu - Eurosport
Simona Halep, victorie dramatică la dublu, la Indian Wells. Programul româncelor la simplu - Eurosport

SIMONA HALEP - VIKTORIA KUZMOVA // Halep, ce performanță! „Dublu covrig”  pentru a doua oară în carieră + cea mai rapidă victorie all-time pentru ea
SIMONA HALEP - VIKTORIA KUZMOVA // Halep, ce performanță! „Dublu covrig” pentru a doua oară în carieră + cea mai rapidă victorie all-time pentru ea

Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri  în palmares
Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri în palmares

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep și Gabriela Ruse eliminate din proba de dublu la Melbourne

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a  trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Simona Halep, lovită de o minge în urechea stângă, a abondonat meciul la  dublu | Digi24
Simona Halep, lovită de o minge în urechea stângă, a abondonat meciul la dublu | Digi24

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep joacă azi, nu mai devreme de ora 13.30, la Roma. Care este  cartea de vizită a adversarului de pe tabloul de simplu
Simona Halep joacă azi, nu mai devreme de ora 13.30, la Roma. Care este cartea de vizită a adversarului de pe tabloul de simplu

Perechea Simona Halep / Gabriela Ruse, eliminată de la Melbourne »  Înfrângere în două seturi pentru românce
Perechea Simona Halep / Gabriela Ruse, eliminată de la Melbourne » Înfrângere în două seturi pentru românce

US OPEN | Unde se pot vedea cele două meciuri de azi ale Simonei Halep și

Video | Zi plină la WTA Miami. LIVE SCORE | Simona Halep și Monica  Niculescu au meciuri la dublu, Sorana Cîrstea, la simplu
Video | Zi plină la WTA Miami. LIVE SCORE | Simona Halep și Monica Niculescu au meciuri la dublu, Sorana Cîrstea, la simplu

Halep, eliminare SOC in sferturile de la Birmingham, apoi ABANDON la dublu!  CTP: "Infrangerea de azi nu e intamplatoare" | Sport.ro
Halep, eliminare SOC in sferturile de la Birmingham, apoi ABANDON la dublu! CTP: "Infrangerea de azi nu e intamplatoare" | Sport.ro

Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea  cu Ekaterina Alexandrova
Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea cu Ekaterina Alexandrova

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Victorie categorică a Simonei Halep la Australian Open. Liderul WTA nu i-a  dat nicio şansă lui Bouchard
Victorie categorică a Simonei Halep la Australian Open. Liderul WTA nu i-a dat nicio şansă lui Bouchard