Home

Planetă articol Specific turneu tenis qatar 2018 sorana cirstea Bacterii Cronică A cuceri

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha

EXCLUSIV | Particularitatea sezonului 2018 pentru Sorana Cîrstea, ce a  învățat de la Ostapenko, cum s-a schimbat de la sfertul de finală de la RG  2009, de ce spune: "Nu regret nimic!"
EXCLUSIV | Particularitatea sezonului 2018 pentru Sorana Cîrstea, ce a învățat de la Ostapenko, cum s-a schimbat de la sfertul de finală de la RG 2009, de ce spune: "Nu regret nimic!"

Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur  - Eurosport
Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur - Eurosport

Sorana Cîrstea, noua campioană de la ITF Dubai! Finala cu Katerina  Siniakova a fost decisă în trei seturi
Sorana Cîrstea, noua campioană de la ITF Dubai! Finala cu Katerina Siniakova a fost decisă în trei seturi

Sorana Cîrstea a explicat de ce s-a retras de la Linz: "Medicii m-au  sfătuit să nu intru pe teren" - Eurosport
Sorana Cîrstea a explicat de ce s-a retras de la Linz: "Medicii m-au sfătuit să nu intru pe teren" - Eurosport

Totul s-a terminat! Sorana Cîrstea a fost învinsă de Maria Sharapova, iar  turneul de la US
Totul s-a terminat! Sorana Cîrstea a fost învinsă de Maria Sharapova, iar turneul de la US

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de  aproape două ore
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de aproape două ore

Ce rușine pentru Sorana Cîrstea! Favorită principală la turneul de la  București, românca a cedat lamentabil în primul tur - Playsport
Ce rușine pentru Sorana Cîrstea! Favorită principală la turneul de la București, românca a cedat lamentabil în primul tur - Playsport

Apariție strălucitoare înainte de turneu a Soranei Cîrstea la un eveniment  din Miami - Stirileprotv.ro
Apariție strălucitoare înainte de turneu a Soranei Cîrstea la un eveniment din Miami - Stirileprotv.ro

Sorana Cîrstea, în optimi la Australian Open #tenis | Sport | România  Actualitați
Sorana Cîrstea, în optimi la Australian Open #tenis | Sport | România Actualitați

Turneul De Tenis De La Doha 2020 | Libertatea

Sorana Cîrstea, anunţ surprinzător: "Am decis să mă opresc în acest sezon!"  - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea, anunţ surprinzător: "Am decis să mă opresc în acest sezon!" - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea s-a retras din turneul de la Abu... | News.ro

Sorana Cîrstea, calificare ușoară la Doha

WTA Lyon: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de ucraineanca Dayana  Yastremska - HotNews.ro
WTA Lyon: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de ucraineanca Dayana Yastremska - HotNews.ro

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Șoc pentru Sorana Cîrstea la sosirea în Australia. Românca a primit o veste  proastă înainte de turneul de la Adelaide - Playsport
Șoc pentru Sorana Cîrstea la sosirea în Australia. Românca a primit o veste proastă înainte de turneul de la Adelaide - Playsport

Australian Open 2020: Sorana Cîrstea – adversara din turul 2 | TENISite

LIVESCORE Sorana Cârstea, în Sferturile Turneului De Dublu De La Roma.  Joacă Azi, De La 17.30 | Libertatea
LIVESCORE Sorana Cârstea, în Sferturile Turneului De Dublu De La Roma. Joacă Azi, De La 17.30 | Libertatea

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea, în cădere liberă la Roland Garros. A pierdut 12 game-uri  consecutive, de la 6-3, 2-0 împotriva fostei finaliste la RG, Sloane  Stephens | Sport.ro
Sorana Cîrstea, în cădere liberă la Roland Garros. A pierdut 12 game-uri consecutive, de la 6-3, 2-0 împotriva fostei finaliste la RG, Sloane Stephens | Sport.ro

Sorana Cîrstea înlocuită de Bianca Andreescu la un turneu important de tenis

Sorana Cîrstea a abandonat în primul tur la Eastbourne

Sorana Cîrstea, eliminată de o jucătoare de pe locul 121 WTA, în primul tur  al turneului
Sorana Cîrstea, eliminată de o jucătoare de pe locul 121 WTA, în primul tur al turneului